Strážnické offline

Už ste nekdy byli na „Strážnických“? Áno, myslíme tým Mezinárodní folklorní festival Strážnice… estli ano, tož dobře víte, že néni lepší akce ve Strážnici a širokém okolí.

No a protože nám do teho už druhý rok korona hodila vidle, aj letos „Strážnické“ nebudú. Teda vlastně, jak sa to vezme – budú, ale né tak, jak sme byli zvyklí – budú onlajn! Těšit sa tak možete na celý víkend vysílání živých aj předtočených vstupů od folklórních súborů z celé republiky.

Tým, co tento onlajn festival pořádajú, sa líbil náš nápad s degustacama offline, a tož nás oslovili, že prý ať pro vás uděláme spešl balíček na offlajn degustacu, kterú pak v sobotu odpoledňa pustijú do vysílání a vy sa tak s nama, Třema Vinařama, budete moct u pohárku naladit na večerní vysílání.

A co že sme pro vás nachystali? Tož to budete čubrňet!

Tři Vinaři u Vás doma

Radek Botur (Vinotéka Botur), Laďa Mrkva (Vinařství Roseta) a Jirka Uřičář (Víno Uřičář), spojili svoje sily pod hlavičkú „Tři Vinaři“ teprv předlóní, ale aj za takú chvilku sa o nich začalo mlúvit víc, než o kdekom iném. A ěště aby né. Šak všecí třé majú co nabídnút. Ale co vám tu budu povidat, kuknite sa na jejich web www.trivinari.cz, kde sa o nich dozvíte víc.

Tým hlavním, čím sa dostali do povědomí v době koróny, sú jejich Onlajn degustace. Že nevíte o co ide? Pustite si toto video. Stačí necelá minuta a půl a ste v obraze. Navíc oflajn degustace sú skoro to samé, akorát nemosíte čekat, až budú kluci vysílat naživo.

Na Strážnické

Túto speciální krabicu sme namíchali z našich dvoch offlajn balíčů, abyste věděli, na co sa možete těšit, když si nekterý z nich pořídíte.

Balíček Na Strážnické za 1890 Kč
obsahuje týchto šest flaší:

1
2
3
4
5
6
1

Kerner 2020 od Jurky

2

Chardonnay 2020 od Jurky

3

Ryzlink Rýnský SUR LIE od Radka

4

ChaTrč 2020 od Ladě

5

Rulandské bílé 2019 od Radka

6

Zweigeltrebe 2019 od Ladě

Jak to funguje?

Ne, nebojte sa, nejsú to žádné čáry. Jednoducho si objednáte degustačních krabicu a ta vám pak dojde poštú až k vám dom. A nebo, esli to k nám nemáte daleko, možete si krabicu vyzvednút osobně aj u nekerého ze Tří Vinařů.

No a potom už stačí enom pustit si ve správnú chvílu živé vysílání „Strážnických slavností“ a užit si to s nama od začátku až do konca.

Těšit sa možete na šest flaší teho najlepšího vínka, co ste za poslední dobu pili a celú degustacú vás provedem my, Tři Vinaři.

Kde objednat?

Balíček možete objednat na Radkovém e-shopu a nebo si ho možete dojít kúpit do jeho vinotéky ve Strážnici aj osobně. Enom bacha! Počet balíčků je omezený, tož radši honem, ať pak nehledíte na video nasucho!

A eště jedna dúležitá věc. Poslední onlajn objednávka je možná do úterý 22. června 2021, ať vám stihne balíček v klidu do víkendu dojít dom.

Tož a to je od nás všecko, přátelé…
Těšíme sa na pohárek – s vama – u vás! 😉